Compare properties

Karşılaştır

No properties found to compare.

KARADAĞ’DA İŞ VE YAŞAM FIRSATLARI

YATIRIMCIYA BÜYÜK DESTEK!

Yatırımcıların yeni gözdesi Karadağ’da kurumlar vergisi yalnızca %9! Düşük vergi oranları ve Türkiye ile arasında serbest ticaret anlaşmasının mevcut bulunması iki ülke arasında büyük bir ticari avantaj yaratırken, şirket kurmanız halinde tüm dünyaya fatura kesebilme şansını sizlere sunmaktadır!

 

3 GÜNDE ŞİRKET KUR!

Yeni ve potansiyel pazarlara adım atarak ticari faaliyetlerinizi zenginleştirmek ister misiniz? Avrupa’nın incisi Karadağ’da şirket kurmak için sadece 1 Euro sermaye yeterli!

 

21 GÜNDE ÇALIŞMA VE OTURUM İZNİ AL MAK MÜMKÜN!

Profesyonel ekibimiz ile 21 günde çalışma ve oturum izni almak mümkün. AB üyeliğinden sonra bu kolaylık son bulacak. Avrupa’nın kalbinde, huzurlu bir yaşam sunmak için sizleri ofisimize bekliyoruz!

VİZESİZ GİRİŞ-ÇIKIŞ!

Karadağ, günümüzde Türk vatandaşlarına vize uygulamıyor. Ancak Avrupa Birliği üyesi olduktan sonra durum farklılaşacak ve diğer AB ülkeleri gibi, Türkler Schengen vizesi ile ülkeye giriş yapabilecek.

 

AVRUPA BİRLİĞİ’NE TAM ÜYELİK!

Hızla gelişen ekonomisi ve büyüyen pazarları sayesinde Karadağ, Avrupa Birliği’ne tam üyelik için geri sayım yapıyor! Çalışma ve oturum iznine sahip olan tüm Türk vatandaşları, Avrupa Birliği ülke vatandaşlarının sahip olduğu tüm haklardan yararlanacak!

 

GÜVENLİ BİR YAŞAM!

NATO üyesi olan Karadağ yatırımcıların haklarını sağlam bir hukuk sistemi ile korumaktadır.

 

HER BÜTÇEYE UYGUN GAYRİMENKUL ALABİLME OLANAĞI VE YATIRIM DEĞERİNİN YÜKSEK OLMASI

Kârlı bir emlak yatırım fırsatı için Karadağ, coğrafi konumu, yaşam koşulları, her bütçeye uygun gayrimenkul alabilme olanakları ile Türk vatandaşlarına büyük fırsatlar sunuyor!

You don't have permission to register
Whatsapp